pühapäev, jaanuar 09, 2011

pisikesed kotikesed

olen juba ammu-ammu plaaninud mingit väikest lihtsat lukuga kotti teha. isegi mõned juhendid olen omale salvestanud. tegudeni jõudsin alles selle aasta alguses. nüüd, kui tundub, et igasugu väikeste kottide tegemine on seoses euro saabumisega populaarseks muutunud. ma tegelikult ise ei mõelnud üldse neile kottidele kui rahakottidele. aga see selleks.

kõigepealt alustasin kotitegu selle õpetuse järgi. iseenesest kui pilte vaadata, siis tundub ju täitsa lihtne kõik. aga nagu minu koti pildiltki näha võite, siis läks see tegu natuke mööda. see lukuvärk jäi ikkagi segaseks... ja nii ma tegin nagu mulle kõige lihtsam tundus. noh - tore pisike kotike on, aga ma ei kujuta ette, mida sinna sisse panna. äkki mõni väike inimene leiab sellele kasutust :P
koti suuruseks on umbes 10x7 cm.

hoopis lihtsam oli teha seda kotti, mille õpetus mul juba varem tallele oli pandud. seda oli kohe väga lihtne ja mõnus teha. ja meeldib mulle ka see kott oluliselt rohkem. oleks neid kohe sama soojaga mitu tükki teinud, aga sobiva pikkusega lukke rohkem polnud. pikemaid oli, aga ei tahtnud neid lühemaks hakkida. äkki teinekord läheks just pikemat vaja.
koti suuruseks on 15x12 cm.

1 kommentaar:

Krentu ütles ...

Minu meelest on mõlemad nii armsad! Selle ruudulise tegemise juhend on ka nii põnev, aitäh jagamast!