Teisipäev, jaanuar 09, 2007

asi ümber kaela

Signe idee, kasutada ühel kuul vaid kodus leiduvaid materjale, pani kohe mõtte tööle. see mitte ostmine mind nii väga ei heidutanud nagu enamust Kullaketrajates. ma niigi ostan harva uusi lõngu ilma ideeta. ja õnneks sai Raasikul eelmisel aastal ära käidud ja ka sealt ostetud lõngad ja heided seisavad ja ootavad oma aega. lõngu ja riidejuppe ostan ma peamiselt teisekäepoest. ma küll ei tea, kes neist riidejuppidest midagi õmblema hakkab, aga vahel lihtsalt ei suuda ostmata jätta... lõngadele on hulka lihtsam kasutust leida.

igatahes nägin ma kohe võimalust kasutada ära erinevad musta lõnga jupid ja teha teoks ammune mõte - ümmargustest heegeldatud lappidest kokkupandud sall. heegeldasin lapid valmis. mõtlesin kuidas neid paigutada ja ühendada... jõudsin järeldusele, et heegeldan ühe võrgu neile alla ja kinnitaks sellele.

mõeldud-tehtud. lõngakastis olid ripakil mingid imelikud akrüüllõnga kerad, mis ostetud kunagi Superboxist ja millest sai tehtud üks punane kott. heegeldamise tulemusel valmis punane sall ja kaheksast tokist punasest lõngast jäi järgi vaid üks väike nutsakas.


alustad üht ja välja tuleb hoopis midagi muud. mustade lappide panemine sellele sallile oleks ilmne liialdus. seega tuleks nende mustadele lappidega nüüd ka ikka midagi peale hakata...

sallil on pikkust 190 cm, laiust 13 cm (ilma narmasteta)

Kommentaare ei ole: