Teisipäev, aprill 10, 2007

õhuliselt roosa

läbi tehniliste raskuste ja keerdkäikude olen ma jõudnud nii kaugele, et oma vahepealseid tegemisi jälle ilmarahvale näidata. et ei ole ma niisama passinud ega omale uut hobi leidnud, ei ole...

vennatütar sai taaskord aasta vanemaks ja selleks puhuks sai talle üks väike roosa ime heegeldatud. pärineb selle muster ajakirjast Moda 2/2007. tegelikult on uskumatu kui kähku selline asi valmis saab. kui ma poleks mustrikordi vähendanud ja mõnd asja nats ringi teinud, siis oleks veel vähem aega läinud.
lõnga kohta ei oska ma midagi täpset arvata - sai kunagi 2 suurt tokki ühest teisekäepoest ostetud just selle mõttega, et äkki saab sellest vennatütrele midagi ilusat teha. toona oli silme ees küll eelmisel suvel endale valminud imekudum, sest seda ta proovis ja see talle meeldis. aga see lõng tundus heegeldamiseks sobivam olevat kui kudumiseks.
hoolimata sellest, et tegemise käigus proovida heegeldist ei saanud ja ajakirja olnud mõõdud olid mõeldud suuremale inimesele, siis istus kõik seljas ilusti. aga kuna sünnipäevalapsel oli kõikse aeg tuli takus, siis peab leppima riidepuupildiga.

Kommentaare ei ole: