Esmaspäev, veebruar 10, 2014

kingitus

tuleb tunnistada, et see oli veidi ootamatu kui poeg avaldas soovi sõbrale sünnipäevaks kindad kinkida. peaaegu kõik oli välja mõeldud - mitte käpikud ("talle meeldiksid sellised, kus kõik sõrmed on nagu eraldi") ja peal peab olema kiri "growtopia". värvide osas nõudmisi ei olnud. võtsin endale üsna pikalt mõtlemisaja ja ütlesin kohe, et sõrmikuid ma ei tee kindlasti. vahepeal isegi juba matsin maha mõtte üldse kindaid kuduma hakata, aga siis viimasel nädalal tegin ikka teoks. kahjuks kodus sobivaid villaseid lõngu polnud ja nii on need tehtud Novita Nallest, mis jäi järgi kunagi kootud triibulistest käpikutest.


mu meelest on see väga vahva kui üks 10-aastane tahab kinkida sõbrale sünnipäevaks tavapärase ümbriku asemel mingi "asja". ja veel eriti lahe kui see asi on isetehtud. okei, mitte tema tehtud, aga ta leiab, et tema ema tehtud asi on piisavalt lahe, et seda kinkida:)


4 kommentaari:

KK ütles ...

Tore mõte lapsel ja kenad kindad :)

mariss ütles ...

tänud heade sõnade eest ja tore tõdeda, et peale minu keegi veel siia satub:)

Sandra ütles ...

Paluks meie lapsele ka samasuguseid ja sama kirjaga. Ta lubas, et mängib Growtopiat elu lõpuni, nii et edaspidi on kingimure murtud:-)

mariss ütles ...

hehe :) aitäh vihje eest:)