neljapäev, november 15, 2007

tee lapsele midagi...

Kullaketrajates oli link ühele õmmeldud shoti terjerite lehele, kust võis leida ka algse postituse koos koera lõikega. kuna ma ise koduarestis olen, siis lasin mehel selle endale välja printida. ma muidugi ei osanud piltide järgi üldse arvata, et need lõiked nii pisikestele koertele on. eks neid saab muidugi suurendada ka. aga esialgu tegin olemasoleva lõike järgi paar minikoera valmis. ühel siis õmblused sees ja teisel väljas. õpetuses vist soovitati viimane õmblus jätta seljale, aga mul on nad siiski kõhu alt kinni pandud.

leidsin paar pilti ka mõni aeg tagasi tehtud pisividinatest, mis siia jõudnud pole.

need on poolpimedas ja kiirustades pildistatud fimost magnetid, mis läksid ühe väikese tüdruku kingikotti. meie peres kipuvad külmikumagnetid kapi alla ja mujale ära kaduma, nii et oma koju ma neid teha/jätta ei saa. samamoodi on pehmete mänguasjadega ja nukkudega - mul süda tilgub verd kui ma näen neid kuskil voodi all. seega enda tehtud mänguasju meil kodus kasutuses pole.
ja ma tean küll, et selliste asjadega saaks ilmselt mu lapsed ka hakkama, aga ma olen liiga kade, et lasta neil fimoga möllata. aga kuna mul endal hetkel erilist fimohoogu pole, siis on võimalik, et nad miskihetk ka mu varud oma kasutusse saavad... eks aeg näitab, kas satun jälle fimolainele tagasi.

mõni aeg tagasi sai tehtud teraapia mõttes vildipalle. minu puhul on see hea võimalus irduda peremöllust vannituppa ja uks enda järel lukku keerata:P ja siis sai neist pallidest ühe teise väikese tüdruku kingikotti tehtud paar kaelaehet.

2 kommentaari:

KK ütles ...

Lahedad shotikad!

Heidi ütles ...

Armsad asjad üldse!