Pühapäev, veebruar 03, 2008

veel rohkem salle

praeguseks hetkeks on siis kõik minu pere meessoost isikud saanud omale minu kootud sallid. tegelikult kui ma nüüd järele mõtlen, siis laiema pereringi naistel on ju ka minu kootud sallid... kõige viimasena sai salli see, kel seda kõige enam ilmselt vaja on - minu mees. ehk hoiab see tema kurgu terve kuni saabub mandliopp.
sall on samasugune kui aasta tagasi vennale kootud sall. ma mäletasin, et venna sall oleks minu arvates võinud olla natukene pikem (hetkel ma küll ei mõista kuidas 177 cm pikk sall saab liiga lühike olla:P). ja nii ma siis tegingi selle salli pikema... aga ilmselt läks mul silmi luues midagi sassi ja sallil on nüüd pikkust 240 cm:D ma juba mõtlesin ka trikile, kuidas seda lühemaks saaks - et lõikaks keskelt pooleks ja harutaks nats iga rida ja siis seoks iga rea lõnga kokku. aga minu õnneks tunnistas uus salliomanik salli igati kasutuskõlbulikuks ja ma ei pidanudki katsetama hakkama kas selline lühendamisskeem töötaks. pikkupidi kootud sallidega on ju see häda, et ega pikkusest pole pilti enne kui sall lõpetatud on. enne on ta ainult üks pundar varrastel.

lõngaks Novita Isoveli. musta lõnga kulus 2 tokki, halli natuke vähem kui 2 tokki. vardad nr 5.

lisaks sallile sai sünnipäevalaps endale uue tsärgi, kuhu aitasin lastel ühe päikese peale teha. selleks kasutasime Domestost. paraku polnud kodus käepärast võtta ühtki väikese avaga pudelit, et saaks peenemat juga tekitada. ja noorem poiss kippus pudelit pigistama, niiet tema tehtud kiired läksid eriti jämedaks. algselt oli päiksel ka kena hambuline naeratus, aga kõige viimasena nõudis noorim tegelane, et vaja ka ninaaugud teha ja need said nii suured, et varjavad suu:P

1 kommentaar:

Karin ütles ...

Vinge päike :)